GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Terrin 10649182
nr 1064 9182
Terrin
med lock, längd: 29 cm
Kondition: slitage, skador, spricka/ sprickor
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 24 oktober 2016
kl 20:38:11
150 kr
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)